Неділя, 28.04.2024, 01:19

Головна » 2021 » Жовтень » 14 » Увага! Діти на дорозі!
Увага! Діти на дорозі!

Щороку в нашій школі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.
     Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.  До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  працівники нашої школи, учні – всі ті кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.
Протягом вересня відбулися конкурси плакатів, малюнків «Наш друг - дорожній рух».

До учнів школи завітали представники патрульної поліції, які розповіли  про засоби регулювання дорожнім рухом та перехід дороги на регульованому перехресті. Звернули увагу на те, як безпечно дістатися до школи та орієнтуватися на дорозі завдяки дорожнім знакам.

Класні керівники 1-10 класів провели виховні години.  Виховні години, показали, що учні мають достатній рівень знань про те, в яких місцях треба переходити вулицю, як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та не залишити у безпеці інших

Під час групи продовженого дня проводились ігри «Сигнали світлофора», «Пішоходи».

Переглядів: 154 | Додав: Spolbor | Рейтинг: 0.0/0