Неділя, 28.04.2024, 17:31

Головна » 2021 » Листопад » 26 » Тиждень народознавства
Тиждень народознавства

Український народ має багату культуру , джерело якої складається з цінностей, надбаних попередніми поколіннями. З давніх-давен нам передається у спадок життєва мудрість, народні звичаї, обряди, традиції. Кожен з нас повинен усвідомити себе сам, пізнати своє етнічне коріння, знати свій народ, його історію, національну культуру, вивчати та зберігати неоціненні духовні скарби, адже Україна – це ми! І саме на нас покладена важлива місія: передати все це нашим нащадкам, щоб не перервався зв'язок поколінь та збереглася генетична пам'ять нашого народу.

Знання культури свого народу – це своєрідний орієнтир у складних процесах самопізнання, громадянського самовизначення, пошуках шляхів творчого самовираження. На сучасному етапі розвитку України народознавство є предметом, що формує особистість, навчає пізнавати і розуміти своє коріння, усну народну творчість, обряди, звичаї, традиції, народні символи, допомагає зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

В листопаді місяці в школі проведенний тиждень народознавства. Протягом тижня були проведенні заходи по класах:

Виставка розмальовок «Традиційні свята України» (1-4 кл.)

Експрес-гра «Що ти знаєш про Україну?» (5-6кл.)
Українознавчий квест «Золоте перо» (4-10 кл.).

Створення колажу «Звичаї українського народу». (1-4 кл.)

Мастер-клас «Лялька мотанка».

Переглядів: 177 | Додав: Spolbor | Рейтинг: 0.0/0