П`ятниця, 03.05.2024, 06:45

Головна » 2021 » Квітень » 26 » Ознайомлення з творчістю Марини Павленко.
Ознайомлення з творчістю Марини Павленко.

Учнів середніх класів ознайомили з творчістю сучасної письменниці  Павленко Марини Степанівни, члена національної спілки письменників України. Автор збірок поезій: «Бузкові зошити» (1997), «Час-папороть», «Душа осики», романів для підлітків «Русалонька із 7-В…», книги казок «Півтора бажання (Казки старої Ялосоветиної скрині)», повістей-казок «Домовичок з палітрою», «Домовичок повертається», повістей «Миколчині історії», «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?».

Як художниця, Марина Павленко проілюструвала чимало збірок (у т.ч. й власні).

Марина Павленко – лауреат багатьох літературних конкурсів: «Гранослов», «Привітання життя», конкурсу Української бібліотеки у Філадельфії, «Смолоскип», «Коронація слова», Всеукраїнського конкурсу сучасної новели імені Валеріана Підмогильного, конкурсу літератури для дітей та юнацтва «Портал», міжнародного конкурсу ім. Богдана-Нестора Лепкого, конкурсу творів для дітей «Золотий лелека», Всеукраїнського мережевого конкурсу короткої прози «Євроформат-2008» тощо.

Переглядів: 174 | Додав: Spolbor | Рейтинг: 0.0/0