Неділя, 28.04.2024, 20:10

Міжнародний день миру

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.
О.Пархоменко

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
  Тому з нагоди Дня миру в Орадівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася акція «Ми за мир у всьому світі». Всі учні школи з великим задоволенням приймали участь у даному заході. Учні 1-4 класів взяли активну участь у флешмобі.

Протягом дня був проведений конкурс проєктів «Я за мир в Україні»,
класними керівниками проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині»,  шкільний бібліотекар Коломієць Т.М. організувала книжкову виставку «Під мирним небом».
 Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Переглядів: 149 | Додав: Spolbor | Рейтинг: 0.0/0