Неділя, 05.05.2024, 02:23

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Проект має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Трансляція проекту стартує у понеділок, 6 квітня. У межах проекту 40 педагогів з Києва фактично стануть учителями для всієї України. Наразі щодня відбуваються зйомки уроків за збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН спільно з учителями.

Викладаються такі предмети: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія та біологія.

Зйомки навчального процесу відбуваються у Новопечерській школі м. Києва ... Читати далі »

Переглядів: 233 | Додав: Spolbor | Дата: 31.03.2020 | Коментарі (0)