П`ятниця, 29.03.2024, 02:53

Головна » 2019 » Листопад » 10 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 21 по 25 жовтня у школі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. В ході якого було проведено наступні заходи: лінійка, присвячена початку тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, виставка малюнків «Безпека в повсякденному житті» та стіннівок «За здоровий спосіб життя», рольові ігри «Ми - пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь - ворог», класні години «Вибір прикладів для наслідування. Небезпечні та безпечні компанії», виставка літератури «Твоя безпека – це твоя уважність», бесіда «Убезпеч своє життя», вікторина в малюнках «Обережно! Небезпека» та уроки з основ здоров’я «Цінність та неповторність життя людини». Всі учні 1-11 класів прийняли активну участь у заходах тижня. А особливо цікавим та пізнавальним вийшов діалог із запрошеною інспекторкою пожежної частини, старшим лейтенантом Коваль Юлією Андріївною. Діти уважно та із цікавістю сприймали і обговорювали як діяти при виникненні небезпечних ситуацій.

Переглядів: 278 | Додав: Nikola | Рейтинг: 0.0/0